Szybkie pożyczki - TRUST.ORG.PL

Szybkie pożyczki

Dziś, aby móc otrzymać kredyt w banku trzeba spełniać wiele różnych norm i warunków. Nie każdy z nas jednak może sprostać oczekiwaniom banku, w którym stara się o kredyt. Naprzeciw takim osobom wychodzą kredyty Net Credit. Jest to szybka pożyczka, którą może otrzymać każdy z nas. Przeznaczona jest ona dla osób w wieku od 20 do 65 lat. Kredyt może być przyznany w kwocie minimalnej, czyli 150zł lub maksymalnej 2100zł. Zaciągniętą w taki sposób pożyczkę można spłacić w ratach albo jednorazowo.

Dodam tutaj, że jest to szybka pożyczka, a bank, który jej udziela od kredytobiorcy nie wymaga żadnych zabezpieczeń i zbędnych dokumentów. Dlaczego udzielenie pożyczki odbywa się w ten sposób? Odpowiedź jest bardzo prosta. A mianowicie pożyczka Net Credit udzielana jest elektronicznie. Dlatego do jej udzielenia wymagane są dokumenty, które wymianiłam poniżej. Jeśli ubiegamy się o pożyczkę krótkoterminową, taką na 14 lub 30 dni, bank nie pobiera żadnej prowizji, ani innych opłat. Czyli podsumowując jeśli bieżemy pożyczkę w wysokości 600zł to właśnie tyle spłacamy po 14 lub 30 dniach.

Dużo osób zastanawia się też nad tym, czy w tym samym czasie można się ubiegać o kilka takich pożyczek jednocześnie. Niestety nie ma takiej możliwości. Dopiero po spłaceniu jednej zaciągniętej pożyczki można ubiegać się o kolejną.

Jak wiadomo, każdy bank chce się zabezpieczyć przed nieuczciwymi kredytobiorcami. Dlatego, aby móc otrzymać pożyczkę należy spełniać następujące warunki: wiek, o którym wspomniałem wcześniej, a także należy być obywatelem Polski i mieszkać tutaj na stałe. Kolejnym warunkiem jest brak opóźnień w spłatach wcześniejszych pożyczek i kredytów, które zaciągnięte zostały w innych placówkach bankowych. Należy też posiadać stałe źródło dochodów oraz rachunek rozliczeniowy w polskim banku i aktywny numer telefonu w polskiej sieci telefonii komórkowej.

Dodaj komentarz