Kredyt konsolidacyjny czy warto? | Odpowiemy na to | kredensacoustic.pl

Kredyt konsolidacyjny czy warto?

Kredyt konsolidacyjny czy warto?

Kredyty to często zmora wielu ludzi. Zaciągnięte wcześniej na zakup potrzebnych sprzętów, samochodu, przeprowadzenie remontu czy wyjazd wakacyjny stają się problemem, zwłaszcza kiedy jest ich kilka, o różnych terminach spłaty rat. Okazuje się, że kredyt konsolidacyjny pozwala na odzyskanie stabilizacji finansowej poprzez zmniejszenie wydatków na miesięczną spłatę raty kredytów, uzyskanie przejrzystości i nawet dużo lepszych warunków kredytowych.

Kredyt konsolidacyjny – co to jest?

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu dwóch lub więcej zaciągniętych kredytów w jeden. Dzięki temu manewrowi następuje ustalenie nowej, zwykle niższej stopy procentowej i innych warunków kredytu, najczęściej korzystniejszych dla klienta. Kredyty konsolidacyjne są wydłużane na większą ilość rat w porównaniu do wcześniejszych zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny daje nam także możliwość wnioskowania o dodatkową gotówkę, tak by jednocześnie uzyskać dodatkowe, wolne środki i lepsze warunki kredytowe dla wcześniejszych kredytów.

Kredyt konsolidacyjny – karta

Rozważając ofertę kredytu konsolidacyjnego warto wziąć pod uwagę zadłużenie na kartach, zwłaszcza kredytowych. Wynika to z faktu, iż karty kredytowe mają zawsze wyższe rzeczywiste oprocentowanie niż kredyty konsolidacyjne. Jest to na pewno opłacalne, jeśli spłacamy karty kredytowe tylko w minimalnej, wymaganej kwocie.

Kredyt konsolidacyjny – wady

Kredyty zawsze mają swoje wady. Warto przy kredytach konsolidacyjnych przyjrzeć się prowizjom, o których przedstawiciele banków mówią bardzo mało i niechętnie. Jeśli nawet oprocentowanie kredytu jest bardo korzystne, trzeba koniecznie zapytać o prowizję, bo zapewne ona jest na tyle wysoka, że rzeczywisty koszt obsługi kredytu staje się porównywalny z innymi ofertami.

Trzeba też przyjrzeć się i sprawdzić, które kredyty można skonsolidować. Dla przykładu, jeśli  kredyt konsolidacyjny oferowany przez bank wynosi maksymalnie 50 tysięcy złotych, to spowoduje, że  nie skonsolidujemy kredytu zaciągniętego na samochód i hipotecznego na mieszkanie, jeśli aktualna wartość zobowiązań przewyższa 50 tysięcy.

Ważne jest też szczegółowe przeliczenie kosztów konsolidacji. Zarówno oprocentowanie, koszty prowizji, jak i dokładnie prześledzić należy umowy wcześniejszych kredytów, czy nie posiadają zapisów o opłacie za wcześniejszą spłatę zaciągniętego kredytu.

Reasumując za i przeciw, najczęściej jednak kredyty konsolidacyjne są korzystne, pozwalają na uspokojenie sytuacji finansowej klienta i uzyskanie lepszych warunków kredytowych.

2 Potrzebujesz pilnie gotówki ale nie masz czasu na wizytę w oddziale banku?

Kredyt online

Czas i pieniądze to chyba dwie najpopularniejsze rzeczy, których często mamy zbyt mało. Każdego dnia walczymy z czasem. Niezależnie od tego czy jesteśmy aktywni zawodowo czy też czas wypełniają nam domowe obowiązki i opieka nad dziećmi. Chyba każdy z nas choć raz dziennie prosi o dodatkową godzinę w dobie.

Nie raz też stajemy przed sytuacją, kiedy to niezbędna jest nam szybka gotówka. Pojawiły się niespodziewane wydatki czy tez okazja, której nie można przegapić, a nasz portfel niestety nam w tym nie ułatwia. Myślicie, że nie ma dobrego rozwiązania? Jesteście w błędzie. Co powiedzielibyście dodatkowo na połączenie czasu i pieniędzy? My znamy na to sposób. Jest to kredyt online!

Kredyt online wychodzi naprzeciw naszym potrzebom finansowym, a jednocześnie jest najszybszym sposobem na zdobycie niezbędnej gotówki bez wychodzenia z domu. Doskonale wiemy z czym wiąże się wizyta w oddziale banku. Nie tylko potrzebny jest nam czas na dotarcie na miejsce ale także musimy liczyć się z kolejkami. Szczególnie w mniejszych placówkach gdzie wszystkimi klientami musi zając się jeden pracownik. Wiadomo także, że większość operacji bankowych wiąże się z pieniędzmi. Z tego powodu każdy klient musi zostać zweryfikowany przez pracownika banku, co również wiąże się z czasem. Do tego placówki banków otwarte są w wyznaczonych, stałych godzinach. Te niestety dla osób aktywnych zawodowo są często bardzo niewygodne, gdyż w tych samych godzinach są w swojej własnej pracy. Wizyta w oddziale banku to także dla wielu z nas wielki stres. Jesteście zdziwieni? A może po prostu do tej pory każdą wizytę w banku uznawaliście za konieczność i nie zastanawialiście się nad tym? Jest to jednak problem wielu z nas. W większości nie jesteśmy specami w dziedzinie bankowości i nie znamy wszelkich terminów rynku finansów. To właśnie świadomość niewiedzy często wywołuje u nas dyskomfort w rozmowie z pracownikiem banku. Jak sobie z tym poradzić? Jest na to bardzo prosty sposób. Naprzeciw wszelkim tym problemom wychodzi bowiem kredyt online.

 

Potrzebujesz pilnie gotówki ale nie masz czasu na wizytę w oddziale banku. Kiedy pomyślisz sobie, że masz wziąć wolny dzień w pracy tylko po to aby spędzić go w placówce stojąc w kolejce odkładasz to na kiedy indziej. Nie masz z kim zostawić dzieci aby samemu udać się do banku. Czy te sytuacje Ci czegoś nie przypominają? Dodatkowo, godziny w których otwarty jest oddział w żaden sposób Ci nie odpowiadają. Z całych sił chcesz także uniknąć dodatkowego stresu, który powoduje w Tobie rozmowa z przedstawicielem banku, który po wielu godzinach pracy może nie być na tyle wyrozumiały aby nie powodować Twojego dyskomfortu. Należysz do osób, które przed podpisaniem umowy lubią na spokojnie prześledzić wszystkie jej punkty. Jesteś dokładny jednakże nie znasz się biegle na terminowości kredytowej. Potrzebujesz czasu na znalezienie interesujących Cię informacji gdyż nie lubisz sięgać po pierwszy lepszy produkt. Chciałbyś aby wzięci kredytu było tak proste jak np. przelew bankowy, który możesz wykonać o dowolnej porze w domowym zaciszu. Taki właśnie jest kredyt online bez wychodzenia z domu.

W twoim życiu wydarzyło się coś nieoczekiwanego, chcesz zrobić prezent bliskiej osobie bądź już dziś zrealizować swoje plany. Do tego potrzebny jest Ci szybki zastrzyk gotówki. Niestety nie masz tyle czasu aby wybrać się do banku. Czas wolny masz bowiem dopiero późnym wieczorem kiedy możesz spokojnie usiąść przed komputerem. Niestety w tym czasie placówki banków są już zamknięte. Jednak nic straconego. Niezależnie od tego kiedy masz wolną chwilę. Czy jest to wczesny poranek czy późny wieczór. Każda pora jest bowiem idealna aby rozpocząć swoje starania o kredyt online bez wychodzenia z domu. To Ty decydujesz kiedy wypełnisz wniosek i wyślesz go do banku. Na wypełnienie formularza masz tyle czasu ile potrzebujesz. Nikt nie czeka za Tobą w kolejce, więc nie ma tutaj mowy o presji czasu. Nikt nie patrzy Ci na ręce. Spokojnie, w domowym zaciszu możesz wypełnić formularz kredytu online. W prosty sposób i bez wychodzenia z domu. Kredyt online to idealna odpowiedź banku na szybkie tempo naszego życia.

To jednak nie wszystko. Jeśli jesteś tak zapracowany, że nie masz czasu na siedzenie przed komputerem i wybieranie najlepszej oferty możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych pośredników kredytowych. Doradca porówna za Ciebie oferty kredytów online, które są najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań i sytuacji finansowej. Spośród wszelkich dostępnych na rynku ofert wskażą Ci najlepsze. Kredyt online nigdy nie był prostszy. Profesjonalny doradca, nie związany z żadnym bankiem, wybierze dla Ciebie rozwiązanie najlepsze ze wszystkich. Dbamy tylko i wyłącznie o interes naszych klientów. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Jesteśmy dostępni przez cały okres kredytowania. Pomożemy Ci nie tylko wybrać najlepszy kredyt online, ale i wypełnić wniosek, skompletować dokumenty, wytłumaczymy Ci wszelkie niejasności. Nawet po otrzymaniu kredytu możesz zawsze skontaktować się z wybranym doradcą. Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez cały czas, aż do całkowitej spłaty kredytu online.

Chyba niema nic prostszego od kredytu online bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz pomożemy znaleźć Ci także kredyt online bez zaświadczeń. O ile zaświadczenie o dochodach nie jest problematyczne, jeśli chodzi o jego pozyskanie, często wiąże się z dodatkowym czasem. Pracodawca niekiedy nie jest w stanie wydać takiego zaświadczenia od ręki. Co więcej, nie każdy musi chcieć aby pracodawca wiedział o tym, że jego pracownik występuje do banku o kredyt. Z nami masz szanse na kredyt online bez zaświadczeń o dochodach. Wystarczy, że zastąpisz je formularzem PIT, wyciągiem z konta czy oświadczeniem. Kredyt online bez zaświadczeń jest szybkim sposobem na pozyskanie gotówki. Kiedy wiemy jaki bank oferuje nam taki produkt nie ma nic prostszego jak wypełnienie wniosku. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń. W Szybki sposób możesz otrzymać kredyt online bez wychodzenia z domu.

 

Na podstawie najprostszych informacji o sobie, tj. źródło dochodów i ich wysokość, koszty stałe, które ponosimy na swoje utrzymanie, ilość osób pozostających na naszym utrzymaniu oraz wysokość zobowiązań, wypełniasz wniosek o kredyt online. Te informacje są deklaratywne. W momencie wysłania wniosku potwierdzasz ich prawdziwość. Bank wydaje decyzję w ciągu nawet kilku minut. Nie ma więc szans na sprawdzenie wszelkich informacji zawartych we wniosku o kredyt online od ręki. Z tego powodu każdy wniosek opatrzony jest w klauzulę, która stanowi dla banku zabezpieczenie w razie podania nieprawdziwych informacji. Bank zatem godzi się przyjąć, że podane we wniosku informację są prawdziwe. Wysłanie wniosku wiąże się także ze zgodą na wysłanie zapytania do Biura Informacji Kredytowej. Na tej podstawie bank weryfikuje naszą zdolność kredytową. Co jednak zrobić w sytuacji kiedy nasza historia w BIK nie jest idealna i bank w przeszłości odmawiał nam udzielenia kredytu?

Jeśli masz opóźnienia w spłacie rat, zbyt dużo złożonych zapytań w BIK czy też Twoja zdolność kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Owszem, nie jest to prosta sytuacja. Jednak nie oznacza to, że nie masz szans na gotówkę, którą spłacisz wcześniejsze zobowiązania i pozyskasz dodatkowe środki na bieżące wydatki. Naprzeciw naszym potrzebom wychodzi bowiem kredyt online bez BIK. Aby go otrzymać nie będzie potrzebna weryfikacja w BIK. Tak jest to możliwe. Poza bankami na rynku funkcjonuje także wiele instytucji poza bankowych, które są godne zaufania i udzielą nam pożyczki bez weryfikacji w BIK.

Aby otrzymać gotówkę na niezbędne zakupy. Kiedy przytrafiło nam się coś nieoczekiwanego co wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Niestety, wcześniej niezbyt dbaliśmy o swoją historię kredytową i status w BIK. Jednak mimo to w dalszym ciągu mamy szanse na kredyt online bez BIK.

Kredyt online to najszybsza droga na pozyskanie niezbędnej gotówki. Minimum formalności bez wychodzenia z domu to rozwiązanie na miarę naszych czasów. Nie trać czasu na wizyty w banku. Nie stresuj się rozmową z pracownikiem banku. Spokojnie, w dogodnym dla Ciebie czasie, złóż wniosek o kredyt online i już za kilkanaście minut ciesz się gotówką na swoim koncie.

Dodaj komentarz