Kredyt dla firm - kilka możliwości na start | Leasing dla firm

Kredyt dla firm – kilka możliwości na start

Masz świetny pomysł na biznes, dobrze opracowany biznesplan i wszelkie potrzebne informacje dotyczące prowadzenia działalności, ale brakuje Ci środków do rozpoczęcia realizacji swojego przedsięwzięcia ? Nie warto rezygnować ze swoich planów z powodu braków środków na rozwój działalności, więc dobrym sposobem jest podjęcie starań o kredyt dla firm.

Dostępne możliwości kredytu dla firm od pierwszego dnia działalności

„Pożyczka na Start” od PKO BP

Od pierwszego dnia działalności możesz się starać o kredyt w banku PKO BP „Pożyczka na Start”, który oferuje pożyczkę do 100 000 zł z terminem spłaty nawet do 60 miesięcy. Atrakcyjną kwestią tego kredytu jest to, że możesz zawiesić spłatę odsetek i kapitału na jeden miesiąc w każdym roku kalendarzowym.

mBank – kredyt dla firm

Kredyt dla firm znajduje się również w ofercie mBanku, oferujący pożyczkę do 30 000 zł. Wszelkie formalności związane z kredytem możesz załatwić bez wychodzenia z domu, przez Internet.

Kredyt Inwestycyjny w Idea Bank

Początek działalności to liczne wydatki, które obejmują zakup potrzebnych materiałów, sprzętu czy towaru. Firma, która nie generuje jeszcze zysków, może starać się o kredyt dla firm w Idea Bank, który oferuje kredyt inwestycyjny w majątek firmy. Kredytodawca podchodzi indywidualnie do przedsiębiorcy i wysokości finansowania kredytu, który może być udzielony nawet na 12 lat. Decydując się na kredyt dla firm w Idea Bank otrzymujesz wraz z kredytem dostęp do Idea Cloud, czyli platformy do zarządzania firmą. Dzięki niej otrzymujesz możliwość wystawiania faktur, prognozy przepływów oraz użytkować przestrzeń coworkingową Idea Hub.

Leasing w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności. Forma leasingu łącząca kredyt i dzierżawę może być dobrą opcją na wspomożenie rozwinięcia własnej działalności. W leasing można wziąć nie tylko auto, ale także niezbędne sprzęty np. komputer, maszyny czy urządzenia biurowe. Wszelkich formalności związanych z kredytem dla firm dokonasz drogą on-line lub w najbliższym oddziale banku. Wysokość leasingu na sprzęt oscyluje w przedziale od 1000 do 19 999 zł.  

Rządowa pomoc

Program de minimis obejmuje średnie, małe i mikro firmy, które uzyskują gwarancję państwa na zabezpieczenie kredytu finansującego bieżącą działalność przedsiębiorstwa. Dzięki temu kredyt dla firmy można uzyskać taniej i szybciej, a bank komercyjny udzielający kredytu ma pewność, że zobowiązanie kredytowe zostanie spłacone w terminie.

Dodaj komentarz