Leasing online w Leaselink w praktyce

Leasing online w Leaselink w praktyce

Leasing online w Leaselink w praktyce

Leasing online jest to nic innego, jak przede wszystkim jak jedna w ostatnim czasie form finansowania, która polega na tym, że przedsiębiorca tym sposobem ma możliwość finansowania swoich środków trwałych. Dzięki zastosowaniu takiego działania ma on możliwość dostępu do różnych dóbr inwestycyjnych bez jakiejkolwiek konieczności ich zakupu. Z rozwiązania tego każdego roku decyduje się korzystać coraz większa liczba osób, ponieważ niesie to ze sobą wiele wymiernych korzyści. Wiele osób zapewne zastanawia się, czy warto brać leasing. W związku z tym należy z całą pewnością powiedzieć, że branie leasingu ma wiele zalet. Do jednych z nich można z całą pewnością zaliczyć przede wszystkim to, że w przypadku brania leasingu następuje brak obciążenia zdolności kredytowej takiej osoby, jak również dobro brane w formie leasingu stanowi środek trwały leasingodawcy, a nie konkretnego przedsiębiorcy. Jest więc to bardzo korzystne rozwiązanie i nic dziwnego, że jest ono coraz bardziej popularne. Należy także zaznaczyć przede wszystkim to, że w dzisiejszych czasach taki leasing można załatwić również całkowicie przez internet. Jedną z firm, która oferuje takie rozwiązanie jest w szczególności Leaselink. Firma ta oferuje szybki leasing, która może być formą płatność za zakupy, które odbywają się przez internet.

Krótko o firmie Leaselink

Firma Leaselink świadczy swoje usługi na polskim rynku finansowym już od ponad dziewięciu lat i z powodzeniem zyskuje każdego roku coraz większe grono zadowolonych klientów. Firma ta oferuje bardzo korzystne rozwiązania finansowe, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Leaselink charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą wiarygodnością, bezpieczeństwem oraz skutecznością.

Na czym polega takie rozwiązanie?

Jeżeli chodzi o korzystanie z usług Leaselink to trzeba zaznaczyć przede wszystkim to, że jest to nic innego, jak szybki leasing oferowany w odniesieniu do zakupów online. Otóż, korzystając z takiego rozwiązania każdy z klientów ma możliwość do tego, aby jego przedmioty kupowane za pośrednictwem internetu były finansowane nawet do kwoty 50 tysięcy złotych. Oczywiście, aby tego dokonać należy spełnić wyłącznie minimum formalności. Nie jest w tym przypadku potrzebne także okazywanie dokumentów finansowych. Finansowanie takie można wykorzystać na każdą interesującą nasz rzecz. Może być nie tylko sprzęt elektroniczny, ale również meble, bądź też rtv. To, na co będziemy chcieli przeznaczyć takie finansowanie zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Trzeba także zaznaczyć przede wszystkim to, że skorzystanie z takiej możliwości jest niezwykle proste. Otóż, w pierwszej kolejności powinniśmy wybrać dany asortyment sklepu, który byśmy chcieli objąć leasingiem, a następnie powinniśmy wejść na stronę leasingodawcy i wypełnić krótki wniosek. We wniosku takim musimy podać jedynie nasze podstawowe dane, do których można zaliczyć przede wszystkim: numer NIP, numer telefonu, jak również adres e-mail. Weryfikacja naszego wniosku trwa zaledwie chwilę. Wniosek można składać w dowolnej porze, również w dni wolne i święta. Warto także zaznaczyć, że wszystkie dane wpisywane przez danego klienta są wyłącznie wykorzystywane na potrzeby procedury leasingowej tej firmy i nie są one przekazywane podmiotom trzecim. Strona posiada również odpowiednie zabezpieczenia w formie szyfrowania. Wobec tego dane klienta z całą pewnością nie trafią w niepowołane do tego ręce.

Kto ma możliwość skorzystania z takiego rozwiązania?

Otóż, zapewne wiele osób zastanawia się, czy takie rozwiązanie jest dla każdego. Wobec tego należy powiedzieć przede wszystkim to, że Leaselink oferuje takie rozwiązanie każdemu przedsiębiorcy, który zajmuje się prowadzeniem wyłącznie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej, bądź też spółki komandytowej. W związku z tym, jeżeli jest to inna forma działalności to skorzystanie z takiego rozwiązania nie będzie możliwe na tę chwilę. Należy również dodać w szczególności to, że w przypadku zdecydowania się na skorzystanie z takiego rozwiązania nie są wymagane jakiekolwiek dokumenty przedstawiające uzyskiwane dochody, nie są również sprawdzane bazy dłużników, ani Biuro Informacji Kredytowej. Dlatego z takiego rozwiązania mogą skorzystać także podmioty, które posiadają jakieś zadłużenia, bądź mają słabą płynność finansową. Nie jest to w jakikolwiek sposób weryfikowane. Nic więc dziwnego, że z takiej usługi decyduje się korzystać coraz większe grono osób, a dzieje się tak, ponieważ płynie z tego wiele wymiernych korzyści.

W jaki sposób zostaje podpisana umowa leasingowa?

Otóż, jeżeli chodzi o kwestię tego, w jaki sposób zostaje podpisana umowa leasingowa to należy powiedzieć przede wszystkim to, że mimo tego, iż cała procedura składania wniosku odbywa się wyłącznie za pomocą internetu, to umowa zostaje wysyłana do leasingobiorcy przez kuriera. W związku z tym, każdy klient tej firmy ma pewność, że będzie posiadał umowę w formie papierowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o leasing dokumenty zostają do klienta wysyłane już na drugi dzień roboczy. Wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Od razu po dostarczeniu wszystkich dokumentów następuje zapłata dostawcy za zakupy leasingobiorcy. Taka forma finansowania jest nie tylko bardzo komfortowa, ale także niezwykle bezpieczna.

Czy istnieje możliwość spłacenia leasingu wcześniej, niż zostało to określone w umowie?

Firma przewiduje możliwość spłacenia leasingu wcześniej przez swojego klienta. Natomiast w tej sytuacji należy pamiętać przede wszystkim o tym, że powinien w takim przypadku zostać zachowany minimalny okres dedykowany konkretnemu przypadkowi. Wobec tego, jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny to minimalnym okresem w tym przypadku jest czas 18 miesięcy, natomiast dla przykładu, w odniesieniu do sprzętu gastronomicznego za minimalny okres uważa się czas 36 miesięcy.

Czy wymagane jest ubezpieczenie od takiego leasingu?

Jeżeli chodzi o kwestię odnoszącą się do ubezpieczenia leasingu to trzeba powiedzieć, że jego wykup nie jest wymagany. Należy jednak pamiętać przede wszystkim o tym, że to klient za każdym razem decyduje, czy chciałby ponosić dodatkowe koszty z tytułu ochrony ubezpieczeniowej. Natomiast nawet w przypadku nie wykupienia takiego ubezpieczenia trzeba pamiętać, że klient i tak dokonać spłaty w przypadku uszkodzenia danego przedmiotu, bądź też utraty urządzenia, które zostało objęte leasingiem. W związku z tym bezpieczniej byłoby, gdy ubezpieczenie zostało jednak wykupione. Aczkolwiek nie jest ono pod żadnym względem obowiązkowe.

Jakie rodzaje leasingu ma do zaoferowania swoim klientom firma Leaselink?

Firma Leaselink ma do zaoferowania swoim klientom dwa rodzaje leasingu, a można do nich zaliczyć nic innego, jak przede wszystkim: leasing operacyjny, pożyczka leasingowa. Jeżeli chodzi o leasing operacyjny to charakteryzuje się on w szczególności tym, że kosztem uzyskania przychodu dla leasingobiorcy jest czynsz inicjalny. Chodzi więc tutaj o nic innego, jak zarówno o wpłatę początkową, jak również o wszystkie raty leasingowe. Z kolei, jeżeli chodzi o kwestię związaną z pożyczką leasingową to można o niej powiedzieć w szczególności to, że charakteryzuje się tym, iż faktura zakupu za każdym razem zostaje wystawiona na firmę danego leasingobiorcy. W związku z tym środek trwały, który został zakupiony można bez jakiegokolwiek problemu wrzuć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. I jest to jedna z najczęściej wybieranych możliwości przez leasingobiorców. Dzięki zastosowaniu takiego działania ma on możliwość dostępu do różnych dóbr inwestycyjnych bez jakiejkolwiek konieczności ich zakupu. Z rozwiązania tego każdego roku decyduje się korzystać coraz większa liczba osób, ponieważ niesie to ze sobą wiele wymiernych korzyści. Wiele osób zapewne zastanawia się, czy warto brać leasing. W związku z tym należy z całą pewnością powiedzieć, że branie leasingu ma wiele zalet. Do jednych z nich można z całą pewnością zaliczyć przede wszystkim to, że w przypadku brania leasingu następuje brak obciążenia zdolności kredytowej takiej osoby.

Czy leasingobiorca ponosi z tytułu takiej usługi jakiekolwiek dodatkowe opłaty?

W przypadku brania leasingu za pośrednictwem tej firmy, leasingobiorca nie ponosi jakichkolwiek dodatkowych opłat. Chodzi tutaj przede wszystkim o opłaty związane z rozpatrzeniem wniosku, czy też z płatnością miesięczną rat. Gdyż firma ta nie narzuca swoim klientom, aby płatność rat odbywała się w sposób kwartalny, tak jak ma to miejsce w przypadku innych firm leasingowych. Należy również dodać przede wszystkim to, że za każdym razem leasingobiorca w sposób rzetelny zostaje poinformowany przez tą firmę o wszystkich opłatach związanych z korzystaniem z tej usługi. Dlatego nie są tutaj stosowane jakiekolwiek ukryte koszty, o których klient przed podpisaniem umowy nie posiadałby wiedzy. W związku z tym można z całą pewnością stwierdzić, że korzystanie z usług tej firmy jest nie tylko na bardzo wysokim poziomie, ale również jest to bardzo bezpieczne oraz komfortowe rozwiązanie dla każdego podmiotu, który zajmuje się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingowej firmy Leaselink?

Z oferty leasingowej firmy Leaselink warto skorzystać z wielu kluczowych kwestii, ale przede wszystkim dlatego, że jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne oraz komfortowe. Dzięki temu może spełnić swoje marzenia o zakupie najwyższej jakości sprzętu, którym będziemy mogli cieszyć się bez jakichkolwiek ograniczeń. Warto również zaznaczyć przede wszystkim to, że finansowanie takie odbywa się w pełni na przejrzystych zasadach i przy spełnieniu wyłącznie minimum formalności. Aby otrzymać taki leasing nie trzeba przedstawić żadnych dokumentów potwierdzających uzyskiwanie przez nas dochodów. Takie rozwiązanie nie wiąże się także z jakimikolwiek ukrytymi kosztami, a umowa wysyłana jest do miejsca zamieszkania klienta.