Kredyt z dostawą do domu - ile to kosztuje? - TRUST.ORG.PL

Kredyt z dostawą do domu – ile to kosztuje?

Kredyt z dostawą do domu – ile to kosztuje?

Wyobraźmy sobie sytuacje, w której jesteśmy uziemieni w domu, a nasz budżet znacznie uszczuplił się prze ostatni czas. Korzystają z internetu, a raczej wyszukiwarki wpisujemy frazę, która interesuje nas najbardziej i oto pokazuje nam się oferta adekwatna do bieżącej potrzeby.

W bezliku propozycji odnajdujemy tą jedyną : kredyt do domu ! Na nim teraz skupiają się nasze myśli, na niczym innym, tylko na informacjach, które najlepiej określą ten rodzaj kredytu. Wnikliwie oceniamy sytuację, nasze finansowe położenie i obecne zapotrzebowanie. Kredyt do domu bez zbędnych formalności, szybko i bez informacji z BIK. Wystarczy wypełnić formularz i po rozmowie z konsultantem umówić się na wizytę, która odbędzie się w naszym domu. Doradca finansowy na spotkaniu udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek odnośnie : opłaty miesięcznej, wymaganych dokumentów oraz terminów spłat kredytu do domu.

Po podpisaniu umowy możemy cieszyć się już gotówką, którą przygotowała dla nas prywatna instytucja po wcześniejszym uzgodnieniu tej kwoty z nami. Musimy liczyć się jednak ,że tego typu kredyty wiążą się z dodatkowymi opłatami ,o których oczywiście powiadomi nas doradca. Opłaty dodatkowe będą zastosowane wobec oprocentowania ( minimum formalności kosztuje ), ale przede wszystkim będzie to dodatkowa kwota, za obsługę kredytu czyli : dojazd doradcy do naszego domu i niestety jeżeli nie posiadamy osobistego rachunku bankowego, będziemy zobowiązani wypłacać pieniądze w ustalonym wcześniej terminie, w naszym mieszkaniu doradcy ,bezpośrednio do ręki.

Dla części kredytobiorców takie rozwiązanie jest wygodne, dla innej części niekomfortowe. Ważne jest, że pozyskiwane przez nas kwoty nas satysfakcjonują i wystarczają na złagodzenie zaległości czy też pomagają w realizacji skromnych marzeń, bardziej zachcianek.

A teraz pozostaje pytanie, który sektor finansowy zajmuje się udzielaniem kredytów do domu. Otóż z całą pewnością nie są to tradycyjne banki, a raczej prywatne placówki pozabankowe.

Pracują i funkcjonują one na trochę innych zasadach, różnych od klasycznych banków, które rygorystycznie przestrzegają narzuconych form współpracy z potencjalnym klientem. Każdy z nas zdaje sobie zatem sprawę, że kredyty uzyskane w banku są korzystniejsze, ale 80 % wniosków trafia do kosza. W sektorach prywatnych brane pod uwagę są wszystkie wnioski, nawet te, które teoretycznie nie naddają się do weryfikacji ze względu na niski dochód, albo nawet jego zanik, negatywną informację w BIK itp.

Dlatego też kredyty bez zaświadczeń cieszą się uznaniem szerokiego grona odbiorców, którym daje się szansę na zrealizowanie zamysłów w szybkim czasie

Dodaj komentarz