Jak uzyskać kredyt gotówkowy? | Krok po Kroku | kredensacoustic.pl

Jak uzyskać kredyt gotówkowy i co warto wiedzieć?

Potrzebujesz szybkiej gotówki, a do kolejnej wypłaty jeszcze sporo czasu? Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych, który wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom finansowym. Na to rozwiązanie decydujemy się bowiem bardzo często w sytuacjach kiedy niezbędny jest nam szybki zastrzyk gotówki, potrzebujemy pieniędzy na sfinansowanie niespodziewanych wydatków czy też chcemy skorzystać z okazji bądź promocji ale w danej chwili nie mamy wystarczająco dużo środków. Dzieje się tak dlatego, że mamy bardzo łatwy dostęp do kredytu gotówkowego. To niewątpliwie jedna z zalet, a przede wszystkim czynnik, który decyduje o tym, że wiele ludzi wybiera właśnie ten produkt. Oczywiście, każdy bank ma swoje indywidualne procedury przyznawania kredytu gotówkowego. Mimo, że procedura udzielenia jest znacznie prostsza niż w przypadku innych kredytów, również i w tym przypadku możemy znaleźć banki, które oczekują od nas różnej ilości informacji czy zaświadczeń. Warto więc przez wizytą w banku uzbroić się w niezbędne informacje. O tym jak uzyskać kredyt gotówkowy i co warto wiedzieć przedstawiamy w poniższym w tym artykule.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Kredyt gotówkowy, tak jak każdy inny produkt oferowany przez bank, ma swoją cenę. W związku z tym, że panuje duża konkurencja wśród banków nieustannie muszą one zachęcać swoich klientów tańszymi rozwiązaniami. Jednakże zawsze na rynku kredytów będziemy mieli do czynienia z różnymi cenami. Kiedy więc decydujemy się na kredyt gotówkowy również musimy zacząć swoją drogę od wybrania spośród dostępnych opcji, tą która będzie nam odpowiadała najbardziej. Mimo tego, że kredyt gotówkowy cechuje uproszczona procedura przyznawania w porównaniu z innymi kredytami, sam proces poszukiwań najtańszej opcji niczym się nie różni. Nie traćmy więc czasu na samotne poszukiwania wśród tak wielu ofert. Nie dajmy się także skusić pierwszej lepszej reklamie. Działajmy szybko ale świadomie. Jednak jak to zrobić?

Jeśli jednak nie macie ani czasu ani niezbędnej wiedzy warto skierować swoje kroki do firmy pośredniczącej w pozyskiwaniu kredytów. Oczywiście nie musimy robić tego osobiście. Mamy bowiem wiele możliwości, które znacznie skrócą czas, takie jak rozmowa telefoniczna z doradcą, wysłanie wniosku online przez formularz zgłoszeniowy czy tradycyjny e-mail.

Dlaczego skorzystanie z pomocy profesjonalnego pośrednika kredytowego jest najlepszym rozwiązaniem? Nie mając odpowiedniej wiedzy już na samym początku tracimy. Nie jesteśmy bowiem w stanie, nie znając się na kredytach i nie posiadając wiedzy na temat wszystkich placówek banków, chociażby znaleźć wszystkich dostępnych ofert kredytu gotówkowego na rynku. Wybierając najlepszy kierujemy się tylko i wyłącznie wskaźnikiem RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), nie biorąc pod uwagę innych parametrów. Te natomiast są bardzo istotne kiedy decydujemy się na spory kredyt czy dłuższy okres kredytowania. Nie mamy możliwości negocjowania z bankiem, a jedynie wybieramy spośród standardowej oferty. Udając się do banku, wybieramy tylko i wyłącznie z oferty danej placówki. A co z czytaniem umowy kredytu gotówkowego? Pewnie nie raz sięgaliście po kredyt i raczej nikt z was nie przeczytał jej od A do Z. Czy nie mamy racji? Wszystko to czego nie jesteśmy w stanie zrobić jest w stanie zdziałać profesjonalny pośrednik kredytowy. Jeśli nie jesteś specem w dziedzinie finansów wybranie pomocy doradcy kredytowego jest najlepszym rozwiązaniem. W oparciu o przeprowadzony wywiad wybierze dla Ciebie produkt najlepiej dopasowany do Twojej sytuacji finansowej. Masz pewność, że wybierasz spośród wszelkich dostępnych opcji. Doradca nie jest związany z żadnym bankiem. Jedyny interes, który reprezentuje to Twój. Odpowie na wszelkie Twoje pytania, a umowa kredytu będzie dla Ciebie przejrzysta i zrozumiałą jak nigdy dotąd. Co więcej, profesjonalny pośrednik kredytowy ma możliwość prowadzenia negocjacji z osobą decyzyjną w banku, czego jak już wiesz, nie możesz robić samemu. Do tego nie tracisz cennego czasu, a masz najlepszy kredyt na rynku.

 

Jakie dokumenty aby uzyskać kredyt gotówkowy ?

Kiedy już wiesz jak oszczędzić czas na poszukiwanie. Kiedy wiesz jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy, a raczej kto jest go dla Ciebie w stanie znaleźć, przejdźmy dalej. Pewnie zastanawia Cię także jakie informacje i dokumenty są Ci potrzebne aby otrzymać kredyt gotówkowy w banku. Jedną z najmniej sformalizowanych opcji jest dla Ciebie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Co to oznacza w praktyce? Bank aby być bardziej przyjazny swoim klientom i uprościć procedurę przyznawania kredytu gotówkowego nie będzie żądał od nas przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Co do zasady, nie mamy problemów z pozyskaniem zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Wiąże się to jednak z czasem. Szczególnie w większych firmach, gdzie często kadry znajdują się w innych miejscowościach, oczekiwanie na zaświadczenie o zarobkach może być długie i frustrujące. Możemy także nie chcieć, aby ktokolwiek wiedział, że staramy się o kredyt w banku. W związku z tym, niektóre placówki oferują kredyt na PIT. Jednakże w dalszym ciągu bank będzie oczekiwał od nas przestawienia dokumentu potwierdzającego dochody. Zaświadczenie o zarobkach może zastąpić w tym przypadku deklaracja podatkowa PIT czy wyciąg z konta bankowego.

Czy to też dla Ciebie zbyt dużo? Jeśli tak możemy pomóc znaleźć Ci kredyt na oświadczenie. Nie znajdziesz mniej sformalizowanej procedury przyznawania kredytu gotówkowego. Aby go otrzymać potrzebny będzie Ci wyłącznie dowód osobisty. Będąc w placówce bądź wysyłając wniosek online wypełniamy oświadczenie o dochodach. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń. Bank uznaje, że podane w oświadczeniu informacje są prawdziwe. Potrzebny Ci jest więc tylko jeden dokument aby otrzymać kredyt gotówkowy. Nie zwlekaj. Jeśli potrzebna jest ci szybka gotówka i nie chcesz tracić czasu na formalności pomożemy znaleźć Ci najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy na oświadczenie.

Kredyt gotówkowy a BIK?

Oczywiście każdy kredyt w banku wiąże się z koniecznością weryfikacji kredytobiorcy w BIK. Może to jedyny powód dla, którego do tej pory nie składałeś wniosku o kredyt gotówkowy w banku? Potrzebujesz szybkiej gotówki ale wiesz, że Twoja historia kredytowa nie jest idealna. Obawiasz się problemów w banku. Potrzebujesz pieniędzy na zrealizowanie swoich planów i marzeń ale nie chcesz ryzykować kolejnej odmowy. I dla Ciebie mamy skuteczne rozwiązanie. Myślisz, że próbowałeś już wszystkiego i to po prostu niemożliwe? Nasza odpowiedź może być tylko jedna. Jesteś w błędzie. Kiedy nie możesz poszczycić się idealną historią kredytową w BIK. Zdarzyło Ci się przekroczyć wymagany termin spłaty rat kredytu, a może masz na swoim koncie inne zobowiązania. Nie martw się. I dla Ciebie mamy rozwiązanie w postaci kredytu gotówkowego bez BIK.

To co przez cały czas spędzało Ci sen z powiek. Jedyny powód dla, którego nie odważyłeś się złożyć wniosku o kredyt gotówkowy teraz przestaje istnieć. Uzyskanie kredytu gotówkowego w banku nie jest możliwe bez weryfikacji w BIK. Na rynku finansów istnieje jednak wiele godnych zaufania instytucji poza bankowych, które udzielą nam pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Myślałeś, że mając opóźnienia w spłacie innych zobowiązań nie masz szansy na pozyskanie niezbędnej gotówki. Nic bardziej mylnego. Wybierając naszych pośredników, niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, znajdziemy rozwiązanie, które Cię zadowoli. Twoja sytuacja w BIK nie będzie miała znaczenia przy wydawaniu decyzji o udzieleniu kredytu gotówkowego. Składając wniosek masz więc czystą kartę, a tym samym zwiększasz swoje szanse na otrzymanie niezbędnej gotówki. Dzięki kredytowi gotówkowemu bez BIK masz szansę na spłatę swoich wcześniejszych zobowiązań. Do tego możemy wnioskować w Twoim imieniu o przyznanie kwoty wyższej aniżeli Twoje aktualne zadłużenie. W ten sposób pozyskasz dodatkową gotówkę na bieżące wydatki.

Kiedy potrzebujesz pilnie gotówki. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej. Bez względu na to jak wygląda Twoja historia w BIK. Z zaświadczeniem o dochodach i bez. Z naszymi pośrednikami zawsze masz szansę na kredyt gotówkowy. Potrzebujesz pieniędzy ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś, a my wynegocjujemy dla Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy.

Dodaj komentarz