Im mniejsza suma tym łatwiej o kredyt - TRUST.ORG.PL

Im mniejsza suma tym łatwiej o kredyt

Im mniejsza jest suma o jaką się staramy, tym znacznie łatwiej jest uzyskać taki kredyt. Z drugiej strony negatywnie wpływać mogą na ocenę naszej zdolności kredytowej niskie dochody, czy inne zobowiązania finansowe.

Z tego powodu zawsze warto jest dobrze ocenić kwotę o jaką się staramy. Zawsze możemy wybrać kredyt na dowód, przy którym możemy liczyć na szybką decyzję o przyznaniu pieniędzy. W ten sposób mamy możliwość skorzystania z kilku formularzy z różnych bankach.

Po, co korzystać z wielu ofert?

W bankach w jakich decyzja o przyznaniu kredytu uzyskiwana jest w kilka minut, możemy bardzo szybko dowiedzieć się, czy dany kredyt w ogóle dostaniemy. W ten sposób możemy skorzystać z kolejnych ofert banków, tak by wreszcie uzyskać interesującą nas kwotę, czy warunki kredytowania. Jeśli staramy się o kredyt na dowód, często są to niewielkie kwoty jakie wynoszą raptem kilka tysięcy. W takim przypadku Getin da nam odpowiedź, czy otrzymaliśmy kredyt w pięć minut. WBK oferuje nam decyzję w dziesięć minut. Wiele innych banków realizuje takie wnioski w piętnaście minut.

Gdy chcemy się starać o kredyt na dowód musimy posiadać stałe dochody. Z drugiej strony są banki jakie pozwalają nam na wzięcie takiego kredytu, gdy utrzymujemy się z działalności rolniczej. Możemy również starać się o pożyczkę gotówkową, czy kredyt konsumencki, gdy pracujemy na umowę o dzieło, czy umowę zlecenie. W takich sytuacjach konieczne są stałe wpływy na nasze konto. W Getin wystarczy, że takie wpływy osiągamy przez trzy miesiące, by starać się o pierwszy kredyt.

Dodaj komentarz