Ile trwa załatwienie pożyczki pozabankowej? - TRUST.ORG.PL

Ile trwa załatwienie pożyczki pozabankowej?

Ile trwa załatwienie pożyczki pozabankowej?

Procedury uzyskania kredytu w banku są czasochłonne i nieraz wymagają przedstawienia szeregu dokumentów. Dużo prościej jest uzyskać szybką pożyczkę przez internet, na stronie jednej z licznych firm oferujących pożyczki na dowód i bez BIK. Procedura jest błyskawiczna, a środki dostępne będą na twoim koncie już w ciągu kilku minut od przesłania formularza.

<h2>Jak uzyskać pożyczkę pozabankową?</h2>

Aby uzyskać pożyczkę pozabankową potrzeba minimum formalności. Wystarczy złożyć wniosek o jej udzielenie na stronie internetowej jednej z firm pożyczkowych – przegląd ofert znajdziesz na stronie https://pozyczkolog.pl/. Jeśli jesteś nowym klientem firmy, musisz podać takie dane jak imię, nazwisko, swój numer PESEL, numer dowodu osobistego, adres i dane kontaktowe – telefon i e-mail, a także dane dotyczące uzyskiwanego wynagrodzenia oraz twoich stałych wpływów. Są one niezbędne do zweryfikowania zdolności pożyczkobiorcy do spłaty zaciągniętego zobowiązania. Oczywiście konieczne jest również posiadanie konta w banku, na które zostanie przelana kwota pożyczki. Wypełniony wniosek wysyłany jest do firmy pożyczkowej, gdzie konsultant weryfikuje go pod kątem możliwości przyznania wnioskowanej kwoty kredytu konsumenckiego. Następnie bądź procedura zostanie zamknięta automatycznie, bądź skontaktuje się z tobą telefonicznie konsultant firmy, który zweryfikuje poprawność podanych danych.

<h2>Przelew weryfikacyjny</h2>

Jeśli jesteś nowym klientem firmy pożyczkowej, konieczne może być wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Na podany numer konta należy wpłacić 1 grosz. Służy to zweryfikowaniu poprawności i prawdziwości podanych we wniosku o pożyczkę danych osobowych. To czysta formalność. Ponieważ jednak również taki przelew może dotrzeć do firmy pożyczkowej nie od razu, procedura weryfikacyjna może wydłużyć czas oczekiwania na decyzję w sprawie pożyczki, a co za tym idzie – na wypłatę jej kwoty. Dlatego warto wybrać firmę, która posiada konto w banku obsługującym również twoje konto osobiste. Większość firm posiada konta w wielu bankach, dlatego przed nadaniem przelewu weryfikacyjnego sprawdź, czy wybrałeś właściwy numer konta. Posiadając konto w tym samym banku, uzyskasz pozytywną weryfikację już w ciągu kilku minut. Natomiast z jednego banku do drugiego przelew może dotrzeć dopiero na następny dzień, a jeśli akurat jest weekend – kilka dni. To wydłuży całą procedurę.

<h2>Co dalej?</h2>

Jeżeli podane dane dotyczące dochodów okażą się wystarczające dla udzielenia pożyczki o wskazanej kwocie, zostanie ona przelana na twoje konto, zaś na e-mail uzyskasz umowę pożyczki i formularz odstąpienia od niej. Jeśli nie – podana zostanie kwota pożyczki, jaka może zostać udzielona. Jeśli jednak dana firma pożyczkowa odmówi udzielenia kredytu, należy próbować w innej – pamiętaj, że każda z nich ma swoje własne zasady przyznawania pożyczek. Bogatą ofertę firm pożyczkowych oferujących zróżnicowane warunki znajduje się na stronie https://pozyczkolog.pl/.

Dodaj komentarz