Pożyczki pozabankowe | Dla zadłużonych | Bez BIK | Kredyt

Pożyczki pozabankowe

pożyczki pozabankowe

Kłopoty finansowe

Przejściowe kłopoty finansowe mogą spotkać każdego z nas. Są źródłem wielu problemów i konieczne staje się znalezienie sposobu na szybkie pozyskanie potrzebnej gotówki. Zazwyczaj udajemy się po nią do siedziby banku, w którym posiadamy swoje firmowe lub prywatne konto. Jednak uzyskanie w nim pożyczki wiąże się z wieloma formalnościami, trudnymi lub niekiedy wręcz niemożliwymi do spełnienia. Wtedy rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Bank zażąda przede wszystkim zaświadczeń o zatrudnieniu, czasie trwania umowy i o wysokości miesięcznych dochodów. O ile zdobycie tych dokumentów nie stanowi większego problemu, to jednak posiadanie jakiegokolwiek niespłaconego zadłużenia i historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, sprawia, że otrzymanie kredytu nie będzie możliwe. Stanowi to poważny kłopot dla wielu osób, ale jest na szczęście rozwiązanie, z jakiego warto w takiej sytuacji skorzystać. To pożyczki dla zadłużonych a są one udzielane przez liczne instytucje finansowe, których biura znajdziemy praktycznie w każdym mieście.

Pożyczki pozabankowe bez BIK

Pożyczki bez BIK z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Ich największą zaletą jest z pewnością ograniczenie do niezbędnego minimum wymagań i formalności, koniecznych do ich otrzymania. Zazwyczaj wystarczy udać się do najbliższej placówki wybranej firmy kredytowej. Jej pracownik udzieli wszystkich informacji, zapoznając z warunkami i oczywiście oprocentowaniem wybranego kredytu czy okresem kredytowania. W przeciwieństwie do banków nie trzeba tu przedstawiać pisemnych zaświadczeń, wystarczy tylko okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości i złożyć oświadczenie o zatrudnieniu i dochodach. Również posiadanie innych zobowiązań finansowych czy wspomniane zadłużenie nie stanowi przeszkody w otrzymaniu pożyczki i po pozytywnej weryfikacji oraz podpisaniu umowy, pieniądze szybko lądują na naszym koncie. Decyzje odmowne zdarzają się niezwykle rzadko. W związku z tym  jest to obecnie najlepszy sposób na zdobycie środków koniecznych nie tylko do załatania chwilowej dziury w domowym budżecie, ale nawet gotówki niezbędnej do większych inwestycji.

Pożyczki pozabankowe przez internet

Z racji, że żyjemy w erze powszechnego dostępu do globalnej sieci, to coraz częściej tego typu pożyczki pozabankowe możemy również wziąć za pośrednictwem internetu. Wystarczy tylko skorzystać z nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej, umożliwiającej wypełnienie online wniosku o pożyczkę, wybranie jej kwoty i czasu kredytowania, co zwalnia nas z konieczności osobistej wizyty w placówce firmy, z której usług zdecydowaliśmy się skorzystać.

Dodaj komentarz