Co zyskujesz dzięki faktoringowi od Monevii | Monevia - faktoring

Co zyskujesz dzięki faktoringowi od Monevii

monevia

Zastanawiasz się na usługi jakiej firmy faktoringowej się zdecydować? Zobacz co wyróżnia usługi faktoringowe w Monevii. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która pomogła już tysiącom przedsiębiorców i umożliwiła „odmrożenie” środków z dziesiątek tysięcy faktur. Warto zainteresować się jej ofertą, z uwagi na prokliencką postawę firmy i liberalne warunki finansowania.

Kto może skorzystać z faktoringu od Monevii?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć, że oferta Monevii skierowana jest zarówno dla małych, jak i większych firm. Nie jest brany pod uwagę staż firmy, jej obroty ani rozmiar, w związku z czym z usługi tej mogą skorzystać także początkujące, niewielkie firmy.

Cały proces sprzedaży faktur przeprowadzany jest internetowo, a formalności zostały zredukowane do minimum tak, aby zaoszczędzić czas i energię klientów. Firma umożliwia sprzedaż nie tylko pojedynczych faktur, ale także całych ich pakietów, a tożsamość klientów weryfikuje za pomocą ich dowodów osobistych i potwierdzenia przelania składek US/ZUS.

Co zyskujesz, decydując się na faktoring od Monevii?

Faktoring od Monevii pozwala firmom utrzymać płynność finansową, przy jednoczesnym wystawianiu faktur z odroczonym terminem płatności. Dzięki temu można utrzymać obecnych klientów i pozyskać nowych, a przy tym nie narażać się na straty i problemy finansowe, wynikające z „zamrażania” sporej części dochodów na dłuższy okres.

Za pomocą faktoringu w Monevii pieniądze mogą trafić na Twoje konto bankowe nawet tego samego dnia, w którym dokonałeś sprzedaży faktury. Pozwala to na opłacanie na bieżąco wszystkich wydatków i zobowiązań, a także inwestowanie w rozwój firmy. Nie ma ryzyka, że podczas oczekiwania na opłacenie faktury przez kontrahenta zabraknie środków na wypłaty dla pracowników czy inne opłaty.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Monevia umożliwia sprzedaż nawet faktur na niezbyt wysokie kwoty (już od 700 złotych), a przy tym oferuje nowym klientom wysoki limit kwotowy na transakcje, wynoszący 50 000 złotych. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie ma żadnych ograniczeń czy wymagań odnośnie do tego, jak często można korzystać z faktoringu. Możemy robić to więc zgodnie ze swoimi potrzebami – bardzo często bądź jedynie okazjonalnie.

Co jeszcze zyskujesz dzięki wyborowi tej firmy faktoringowej? Pewność, że nie zwiążesz się z nieuczciwym kontrahentem. Monevia dokonuje bowiem darmowej weryfikacji rzetelności kontrahentów klientów i dzieli się pozyskanymi informacjami. Nie trzeba się więc obawiać utraty czasu, pieniędzy i reputacji z powodu współpracy z nieuczciwą firmą.