Kredyt na dowód i bez BIK-u. - TRUST.ORG.PL

Kredyt na dowód i bez BIK-u.

Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz szybko pieniędzy w związku z chorobą bliskiej Ci osoby czy niespodziewanym wydatkiem związanym z nieplanowanym remontem w Twoim domu. Masz już zaciągnięty kredyt w innym banku a w związku z tym, że wcześniej spłacałeś kredyt z dużym opóźnieniem masz złą historię w Biurze Informacji Kredytowej. Poza tym Twoje główne źródło zarobkowania na dzień dzisiejszy to praca sezonowa w Niemczech, a więc nie masz szans na zaświadczenie o zarobkach i miejscu pracy, a tego typu zaświadczenie jest niezbędne w każdym banku. W związku z tą sytuacją do placówki bankowej się nawet nie wybierasz gdyż z góry wiesz, że Twój wniosek o przyznanie kredytu zostanie odrzucony.

Jak znaleźć rozwiązanie?

Alternatywą do pożyczek bankowych jest wystąpienie z wnioskiem o pożyczkę do instytucji pozabankowej, w której znalezieniu pomoże Ci ten adres internetowy https://pozyczkolog.pl/ Znajdziesz tutaj ofertę kilku instytucji pozabankowych, gdzie będziesz miał zdecydowanie większą szansę na uzyskanie zastrzyku finansowego w postaci kredytu. Placówki te charakteryzują się tym, że działają na odmiennych zasadach niż tradycyjne banki, są zdecydowanie bardzie elastyczne w kwestii przyznawania pożyczek. Tutaj nie będziesz musiał przynosić szeregu zaświadczeń dokumentujących to, gdzie pracujesz ani ile zarabiasz. Twoja historia kredytowa także nie będzie wnikliwie sprawdzana. Często wystarczy zadzwonić do takiej instytucji i porozmawiać z konsultantem. Podczas rozmowy ustalicie wspólnie wszystkie niezbędne szczegóły uzyskania pożyczki oraz sposoby spłacania rat. Korzystna sytuacja dla Ciebie jest taka, że na rynku finansowych istnieje szereg takich firm, które udzielają w taki sposób pożyczek. Jeśli jesteś solidnym i uczciwym pożyczkobiorcą to na pewno masz szansę na otrzymanie pożyczki. W przypadku gdy zostały ustalone już wszystkie szczegóły istnieje taka możliwość, że pracownik firmy pozabankowej uda się do Twojego domu i na miejscu zostanie Ci wypłacona pożyczka. Z dokumentów będzie wymagany jedynie Twój dowód osobisty. W innym przypadku udasz się do firmy z dowodem osobistym a wypłata środków nastąpi jeszcze tego samego dnia na Twoje konto bankowe.

Jeśli odwiedzisz stronę internetową https://pozyczkolog.pl/ to będziesz miał możliwość porównania ofert poszczególnych firm. Zobaczysz na jaką kwotę możesz liczyć oraz kiedy zostanie Ci wypłacona gotówka. Porównasz oprocentowanie poszczególnych pożyczek, a jest ono większe niż w tradycyjnym banku, ponieważ jak już pisałem wcześniej instytucje parabankowe działają na innych zasadach. Jest maksymalnie uproszczona formuła przyznania pożyczki, ale koszty jej są wyższe.