Prezent na ślub – co kupić młodej parze za pożyczkę gotówkową

Prezent na ślub – co kupić młodej parze za pożyczkę gotówkową

pożyczka gotówkowa

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, które każda para chce spędzić w gronie swoich najbliższych. Zgodnie z tradycją zaproszone osoby powinny obdarować świeżo upieczoną parę młodą prezentem i tu często pojawia się problem. Co kupić parze młodej na ślub, aby trafić w ich gusta i dobrze wypaść? Jeśli nie chcesz, aby Twój prezent zasilił grono tych nietrafionych, to dobrze zastanów się nad tym, co ucieszy młodych najbardziej. Możesz też wykorzystać któryś z pomysłów, który znalazł się na naszej liście.

Ekspres ciśnieniowy

Każdy z nas uwielbia zapach i smak aromatycznej kawy o poranku. Najlepiej oczywiście smakuje ta, którą można dostać w kawiarni. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby smak takiej kawy odtworzyć w swoim mieszkaniu za pomocą profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego. To pierwsza z naszych propozycji na upominek dla państwa młodych, który z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. W sklepach można znaleźć wiele modeli, zaczynając od tych budżetowych po te bardziej profesjonalne i odpowiednio droższe. Jeśli nie masz wystarczająco dużo gotówki, a chcesz sprawić parze młodej taki prezent, to pożyczka gotówkowa lub zakupy na raty będą dobrym rozwiązaniem.

Zastawa stołowa

Jednym z praktyczniejszych i najpopularniejszych pomysłów na prezent jest zastawa stołowa. Odświętny zestaw przyda się w każdym domu na bardziej eleganckie i uroczyste okazje. Może się on składać z głębokich i płaskich talerzy, misek, waz i sosjerek. Dobrym wyborem będzie też zastawa deserowa z małymi talerzykami, filiżankami, cukiernicą i dzbankiem. Jeśli nie jesteś pewny co do gustu pary młodej, to postaw na klasyczny zestaw w kolorze białym, który ma drobne zdobienia w kolorze złotym lub srebrnym.

Wycieczka

Przygotowania do ślubu z pewnością są bardzo wyczerpujące i gdy już się skończą, warto sprezentować parze młodej wycieczkę w dalekie strony. Co prawda nie jest to pomysł na tani prezent ślubny, ale zachwyt państwa młodych będzie gwarantowany. Wycieczka może stanowić podróż poślubną pary młodej i warto wybrać miejsce, którego nie mieli okazji jeszcze zobaczyć. Niekoniecznie muszą to być ciepłe kraje i wczasy pod parasolem na plaży. Niektóre pary młode o wiele bardziej ucieszą się z wycieczki do Paryża lub Włoch. To jaki kierunek wybierzesz, zależy od tego, jakie preferencje mają młodzi. Możesz zrobić z tego całkowitą niespodziankę lub aby mieć pewność, że prezent będzie trafiony – skonsultować to z rodzicami pary lub nawet z samymi młodymi. Będzie to najbezpieczniejsze rozwiązanie i będziesz mieć pewność, że prezent ich ucieszy. Taką wycieczkę pomoże Ci sfinansować pożyczka gotówkowa lub oszczędności, które możesz odkładać już w momencie, gdy dowiesz się o planowanym ślubie.