Portal Znany Księgowy - potrzebujesz pomocy

Portal Znany Księgowy – potrzebujesz pomocy

Portal Znany Księgowy – potrzebujesz pomocy

Biuro usług księgowych Znany Księgowy zostało powołane do życia w 2000 r. Chętnie pomagamy wszystkim w wyjaśnianiu problemów finansowych. U Nas to klient podejmuje decyzje o zakresie świadczonych usług, w zależności od potrzeb i złożoności przedsiębiorstwa jakie prowadzi. Zajmujemy się dokładną weryfikacją dokumentów podatkowych pod względem formalnorachunkowym. Wybierz biuro rozliczeniowe, które zapewnia największą gwarancję rzetelnego prowadzenia twojej księgowości. Pomożemy Ci stworzyć plan finansowy, który zabezpieczy prawnie i podatkowo osiągane w przedsiębiorstwie zyski, ochroni Ciebie jak również rodzinę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń oraz zapewni komfort i standard życia na emeryturze. Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, nie skupiamy się wyłącznie na temacie jakim jest rachunkowość. Proponujemy usługi różnej wielkości przedsiębiorstwom, a także osobom fizycznym, które rozliczają się z budżetem. Zobaczcie jak pracujemy i jakie usługi wykonujemy.

Zapoznaj się z ofertą firmy Znany Księgowy

Zapewniamy pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej, jak również sporządzamy dokumenty, formularze i zgłoszenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, GUS poprzez CEiDG. W wszechstronnym zakresie prowadzimy księgi handlowe, podatkowe książki przychodów i rozchodów czy ryczałty podatkowe. Poza tym prowadzimy kompleksową obsługę kadrowo-płacową z rozliczaniem świadczeń na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nasze biuro podatkowe świadczy kompleksową obsługę rachunkowoksięgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo – płacowa oraz usługi doradcze. Na naszą obsługę rachunkową składa się wiele elementów. Reprezentujemy miedzy innymi klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne czy ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS, itp. Portal Znany Księgowy przedstawi ci ceny usług księgowych. Sprawdź na naszej stronie cennik jaki katalogowy jaki proponuje nasze biuro rachunkowe.

W zakresie usług kadrowo – płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS czy rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia jak również rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych. Nasza oferta obejmuje szczególnie usługi audytorskie, usługi księgowe, usługi konsultingowe czy doradztwo podatkowe. Gwarantujemy obsługę prawno – podatkową podmiotów gospodarczych bez względu na formę organizacyjno-prawną. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Jeśli szukasz solidnego; terminowego biura rozliczeniowego w swoim mieście musisz nam zaufać. Ciężka i sumienna praca dla dobra przedsiębiorców zbudowały naszą rozpoznawalną markę znany księgowy.

Dodaj komentarz